KONTAKT

Kontakt z kancelarią adwokacką w skrócie:

KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT ANNA KĄTNIK-MANIA

UL. WOJSKA POLSKIEGO 2/4  76-200 SŁUPSK

( wejście od budynku 2A, domofon nr 7 )

CZYNNA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU, W GODZINACH OD 8:00 – 16:00

e-mail: adwokat@akmkancelaria.pl

telefon: +48 668 255 993

NIP: 839 319 98 23     REGON: 368 863 434

IDEA BANK 39 1950 0001 2006 0047 4010 0001

FORMY KONTAKTU

W zależności od indywidualnych potrzeb oraz sytuacji Klienta (na przykład: stały pobyt poza granicami kraju, wykonywanie pracy), możliwy jest kontakt w następujących formach:

KONTAKT TELEFONICZNY: +48 668 255 993

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem porady prawnej przez telefon, preferowany jest uprzedni kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia dogodnego terminu. W przypadku braku możliwości odebrania telefonu (w szczególności może się tak zdarzyć w godzinach urzędowania sądów), zalecane jest pozostawienie wiadomości SMS. Jest to ważne, ponieważ umożliwia sprawny kontakt.

KONTAKT ZA POŚREDNICTWEM KOMUNIKATORÓW : +48 668 255 993

[ w tym: WhatsApp, Telegram oraz Signal ]

Jeżeli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z porady prawnej, istnieje taka możliwość również za pośrednictwem komunikatorów internetowych. Podobnie jednak, jak w przypadku kontaktu telefonicznego, wskazanym jest uprzednie pozostawienie wiadomości w celu ustalenia terminu.

KONTAKT ELEKTRONICZNY: adwokat@akmkancelaria.pl

Dla ułatwienia komunikacji, zalecanym jest, aby w treści wysłanej wiadomości e-mail znalazły się:

  • imię i nazwisko osoby, której problem dotyczy,
  • numer telefonu kontaktowego,
  • krótkie opisanie problemu (ułatwi określenie czasu niezbędnego do zapewnienia komfortu Klientowi podczas konsultacji prawnej),
  • dodatkowo: dokumenty mające znaczenie w sprawie.

Podanie ww. kwestii jest wskazane, ponieważ umożliwia przyspieszenie pomocy prawnej. Może bowiem okazać się, że zalecanym będzie np. sporządzenie projektu pisma lub reprezentacja w sprawie.

KONTAKT BEZPOŚREDNI: UL.WOJSKA POLSKIEGO 2/4, 76-200 SŁUPSK

Kancelaria adwokacka mieści się w Słupsku, przy ul. Wojska Polskiego 2/4, przy czym wejście do niej znajduje się od strony budynku 2A, tuż obok dużego i podświetlanego szyldu oraz Cukierni „Sowa”. Po naciśnięciu na domofonie numeru 7, drzwi – w godzinach pracy kancelarii – powinny otworzyć się automatycznie.

>> Znajdź z Mapy Google <<

Kancelaria jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Z uwagi na częsty udział adwokata w czynnościach procesowych, odbywających się poza lokalem oraz harmonogram spotkań, umówienie się na poradę prawną najlepiej poprzedzić telefonem lub wiadomością e-mail. W ten sposób mogą być Państwo pewni, że w danym terminie uzyskanie porady prawnej będzie możliwe. Ponadto pozwala to na zapewnienie wystarczającego czasu, aby udzielić pomocy, której Państwo potrzebują.

Kancelaria w środku.Kancelaria w środku.